آرشیو قیمت آهن

آرشیو قیمت آهن | آرشیو آهن آلات | آهن آلات | قیمت آهن | جهان آهن

تهیه آرشیو قیمت آهن برای دوره های مختلف باید توسط کارشناسان پخش آهن صورت گیرد. از ابتدای شهریور ماه نوسان قیمت ها از کاهش هفته های قبل با افزایش قیمت مواجه شد. بطوری که قیمت میلگرد آجدار در کمترین قیمت از 3800 بالاتر رفت ولی در طی شهریور ماه به علت التهابات بازار ارز قیمت ها دچار نوسان بسیار گردیدند.

گزارش صنعت از بازار آهن

به گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل افزایش قیمت دلار قیمت آهن افزایش یافته است. بگونه ای که برخی از محصولات آهن آلات با قیمت 5600 تومان در بازار به فروش رسید. اما قیمت های کارخانه و بازار تفاوت بسیار زیادی داشت. ایشان مطرح کردند که دولت نباید در قیمت های بازار دخالتی کند و قیمتی تعیین کند تا توان رقابتی پایدار بماند. این وزارت خانه در راستای حمایت از مصرف کننده نهایی نرخ رسمی محصولات فولادی را قیمت 4200 تومان اعلام کرد. این اطلاعیه در شرایطی انتشار پیدا کرده که در طی این چند ماه اخیر مصرف کنندگان و انبوه سازان با قیمت هایی حدود دو برابر قیمت عرض شده در بورس آهن خریداری کرده اند.

نوسانات آرشیو قیمت آهن

آمارهای بازارهای بین المللی نشان می دهد که قیمت مواد اولیه، کک و شمش فولاد رو به افزایش است. با توجه به افزایش ساخت و ساز با رشد قیمت جهانی فولاد و عدم کاهش تقاضا ، افزایش قیمت جهانی فولاد در بازار را به همراه خواهد داشت.

هر چند اکثر محصولات فلزی در زمان های اخیر دچار بی ثباتی و نوسان شده اند ولی می توان گفت محصولاتی مانند میلگرد، ورق، تیرآهن، نبشی ، ناودانی و پروفیل دارای کمترین نوسانات در قیمت بوده اند. اکثر محصولاتی آهنی دچار نوسان لحظه ای قیمت بوده اند.

مجموعه جهان آهن با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی، فولادی در بازار آهن مستقر می باشد. این سی سال تجربه و اعتبار پشتوانه کافی برای انجام معاملات درست و صحیح را در بازار آهن بوجود آورده است. جهان آهن با بروز ترین روش ها آماده پاسخگویی به مشتریان و ارائه مشاوره  از روش های نوین به آنها است.

برای دریافت قیمت جدید آهن آلات و مشاوره با جهان آهن تماس بگیرید.

 

 

 

بازدیدها: 527


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com