معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان مصاحبه تصویری با معدن نیوز

معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان مصاحبه تصویری با معدن نیوز

پایگاه خبری معدن نیوز – بهمن تجلی زاده معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان در مصاحبه تصویری با معدن نیوز گفت: قیمت فولاد در داخل کشور متاثر از نرخ های جهانی و میزان عرضه داخلی است که درمورد نرخ های جهانی پیش بینی ها گویای افزایش چشمگیر نمی باشد و صرفا دامنه نوسان خواهد داشت. تولید در داخل نیز مرتبا در حال افزایش است.

به گزارش معدن نیوز، بهمن تجلی زاده معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان در مصاحبه تصویری با معدن نیوز گفت: قیمت فولاد در داخل کشور متاثر از نرخ های جهانی و میزان عرضه داخلی است که درمورد نرخ های جهانی پیش بینی ها گویای افزایش چشمگیر نمی باشد و صرفا دامنه نوسان خواهد داشت. تولید در داخل نیز مرتبا در حال افزایش است.

وی افزود: پیش بینی تولید امسال که از سوی وزارت صمت اعلام شده تولید 28 میلیون تن فولاد خام است در حالی که مصرف در حدود 14 تا 16 میلیون تن برآورد گردیده است. لذا حدود 12 تا 14 میلیون تن در کشور مازاد فولاد داریم و نظر به اینکه ماکزیمم حداکثر صادرات کشور 11 تا 11.5 میلیون تن می باشد لذا مازاد تولید در کشور به چشم می خورد.

تجلی زاده افزود: این مازاد تولید، کنترل کننده قیمت در بازار داخل است بنابراین انتظار جهش قیمت در داخل را نیز نمی توان داشت مگر آنکه در آینده و تحت تاثیر مسائل روانی مانند تغییر در نرخ دلار و کمبودهای مقطعی، نوساناتی را در بازار داخل و قیمت ها شاهد باشیم.

بازدیدها: 15


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com