ساندویچ پانل

ساندویچ پنل

ساندویچ پانل | قیمت ورق| قیمت نبشی| قیمت ناودانی

ساندویچ پانل (Sandwich Panel) شامل ساندویچ پانل دیواری، سردخانه ای و سقفی است و دارای ساختاری ترکیبی می باشد. در این وسیله یک لایه نرم میان دو لایه خارجی قرار می گیرد. کاربرد ساندویچ پانل در انواع کانکس ، کارگاه ، سردخانه ، هتل و غیره است.

ساندویچ‌پانل یک ساندویچ خوراکی و یا یک ماده غذایی نیست ولی شباهت ساختاری جالبی با ساندویچ های خوراکی دارد. این سازه بسیار سبک می باشد و از 2 لایه ورق استیل تشکیل می شود که بین آن را یک لایه عایق تشکیل داده است که اصولا از جنس پلی اورتان می باشد و این عایق در مقابل رطوبت حرارت و برودت مقاوم است و آسان بام راد یکی از بهترین تولید کنندگان این محصول می باشد.
با توجه با پیشرفت روز افزون ساخت و ساز و گسترده شدن آن باعث شد تا استفاده از ساندویچ پانل هم زیاد شود و با توجه به ساختاری که دارد بسیار قابل توجه مهندسان ساختمانی قرار گرفته است.

بیشترین استفاده از ساندویچ پانل در منازل مسکونی، مدارس، سرویس های بهداشتی و نمازخانه ها، کانکس نگهبانی، گلخانه ها و… می باشد.

انواع ساندویچ پانل به صورت زیر می باشد:

-ساندويچ پانل ديواری از نوع پلي استايرن
– ساندویچ پانل پلي اورتان(PU)
– ساندویچ‌پانل فوم فشرده(XPS)
– ساندويچ پانل پشم شيشه و پشم سنگ
در ساندويچ‌پانل سقفی هم از همين نوع مصالح استفاده مي شود.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ‌پانل دیواری معمولا در سرد خانه ، کارگاه یا هر مکانی که نیاز به عایق بندی دمایی و صدایی دارد مورد استفاده قرار می گیرد. 

کاربرد ساندویچ پانل دیواری
کاربرد ساندویچ پانل‌های دیواری معمولا در کانکس و خانه های پیش ساخته است. همچنین در سوله ها و انبارها به کرات مورد استفاده قرار می گیرد.

ساندویچ پانل سقفی
ساندویچ پانل‌های سقفی در سوله ها، کارگاه ها و کانکس ها استفاده زیادی دارد. مقاومت زیاد در برابر شرایط جوی ، مزیت و کاربرد این نوع ساندویچ‌پانل است.

بازدیدها: 67

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com